Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pryszcze na prąciu


Gość Janioł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pana Doktora. Te pytanie bylo juz zadawane ,co do malych pryszczykow z bbiala glowka blisko penisa,Czy te prszczyki moga byc tez spowodowane czesta zmiana partnera lub uprawianiem sexu bez zabezpieczenia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od jakiegos roku u nasady penisa i na mosznie (chyba, w kazdym razie zewnętrzna częśc jąder) pojawiło się mnóstwo małych krosteczek, a co gorsza ich przybywa i pojawiają się również wyżej na prąciu w charakterystycznych *rządkach* . Ponadto od czasu do czasu wyskakuje jakis naprawde duży pryszcz (8-10x wiekszy od malych krosteczek) i rosnie, po czym po lekkim dotknieciu wydobywa sie z niego ropa. Ostatnio jednak pojawil mi sie taki, a pare dni po wycisnieciu pojawil sie kolejny, troszke wiekszy jednak balem sie go wycisnac z racji na ~~ czarne zabarwienie wnętrza. Prosze o pomoc lekarska, zdjęcia moge wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem pryszcza na dolnej stronie prącia przez 5, 6 lat i dopiero ostatnio zauważyłem, że zrobiło się małe rozwarcie w skórze więc przycisnąłem i poleciał łój. Ucieszył się z tego jak cholera, bo ja po primo jeszcze nie ten teges, a po drugie zamartwiałem się trochę, że to może być tłuszczak i co gorsza kiła, opryszczka a nawet rak prącia. Wcześniej próbowałem wycisnąć ale nie dawało rady. Naskórek był widocznie za gruby przez te lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×