Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Gęsta biała wydzielina z zatok


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Od paru lat mecze sie z odchrzakiwaniem z zatok bialej gestej zawiesiny( czasem jkest biala , czasem przezroczysta galaretowata) , Nad ranem jest bardzo gesta ze jak ja czasem odrzakne to jest poltwarda - biala. Dodam ze w nocy chrapie ale to moze kwesta nadwagi? 1. to za zawiesina? czy to cos niebezpiecznego? Dodam ze mam powiekszone lekko wezly chlonne od roku na szyji - dwa male guzki po lewej stronie.(bylem na usg tych wezlow i lekarz powiedzial ze sa o charakterze odczynowym , kazal isc do laryngologa zeby znalazl przyczyne powiekszenia ich. Czy to ma cos wspolnego te wezly i ta Zawiesina? 2. Ostatnio bardzo duzo przytyłem przy wzroscie 183 cm waze 118 kg i zauiwazylem ze na karku mam dwa jednakowe po kadej stronie walkowate zgrubienia przy zgieciu skóry? czy to beda wezly? czy tłuszcz który mi sie osadzil? nie maja postaci duzów tylko takich rownych z dwoch stron walkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Powinien Pan zgłosić się do laryngologa, nie wykluczone, że będzie trzeba wykonać CT zatok, jeśli oczywiście lekarz uzna, że są wskazania do wykonania takiego badania. Może mieć Pan przewlekłe zapalenie zatok. Zmiany na karku mogą być powiekszonymi węzłami chłonnymi lub wynikać z nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×