Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przekroczona noradrenalina w krwi


Gość paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , zy picie kawy moze spowodowac takie wyniki jakie mam ponizej? bo powiem szczerze ze kofeina mi pomaga w samopoczuciu i wyapniu nadmiaru energi,czy moze miec guz chromochlonny nadnerczy?jakie badanie lepsze tomograf a moze rezonans a moze najnowszy PET? bylem odebrac wyniki katecholamin z osocxa noradrenalina 382 ug/24h norma *90 adrenalina 25 ug/24h norma *20 metoda HPLC W BRUSSIE ,Do tego i niski testosteron, 12 przy normie od 11 do 30 mnol/l nie dzialaja na mnie leki uspokajacace ktoire tylko tłumia wydakowanie energi , inne hormony nadnerczy i taczycy mam w normie, wciaz jestem pobudzony, lęki niepokoj, bezzsenosc,nadcisnienie,wymioty zołcia, skurcze jelit brak apetytu, obrzeki cialam swezdzenie skory,dzwonirenie w glowie, goraca skora ale bral potu ,wrecz skora mnie parzy, stan podgoraczkowy 37,3 codziennie od kilkunastu lat , mam teraz 29 ,imotencja, bardzo obfity zarost mimo niskiego testosteronu, lekka ginekomastoa,, inne wyniki krwi tez w normie czy na podstawie objawow moze Pan cos wywniooskowac? jestem z trojmiasta , latam od jednego endokrynologa do drugiego bez skutku., prosze o dokladniejsza odp jesli mozna,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Na początek pownien Pan mieć wykonane badanie CT, ewentualnie MR. Rzadko wykonuje się PET w takich sytuacjach ze względu na koszt i dostępność badania. Nie są to typowe objawy guza chromochłonnego, ale na pewno wymagają dalszej diagnostyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×