Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Obrzęk i gorączka po operacji guza w głowie


Gość Rafał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jeżeli ktoś odpisze mi na moje pytanie będę bardzo wdzięczny. Mój znajomy miał operacje guza w głowie było to dokładnie w poprzednią środę operacja trwała 9 godzin i z tego co wiadomo mi podobno się udała. Dziś jest wtorek już czyli 6 doba po operacji. W czasie operacji miał pacjent przetaczana krew bo bardzo dużo stracił krwi.Utrzymuje się cały czas gorączka nawet dochodziła do 41 stopni a tak przeważnie jest 39 pacjent jest obłożony lodem.Miał już robiona tomografie głowy czy rezonans bo w tą niedziele nagle ciśnienie bardzo spadło. Badanie wykryło że jest obrzęg ale to już było wiadomo po operacji. Stan jest ciężki ale stabilny tak mówią lekarze. Nie chcę żeby mi Państwo odpisali czy przeżyje czy nie bo to nikt do końca nie wie ale proszę mi napisać czy jest jakąś szansa dla niego czy ta gorączką która tak długo się utrzymuje i ten obrzęg jest to normalne ? Proszę mi coś na ten temat odpisać .Proszę o to bo rodziną znajomego powiedziała mi tylko tyle co tutaj napisałem a nie che już o nic ich pytać. Proszę tylko odpisać nie chcę żeby państwo stwierdzali stan zdrowia pacjenta bo to nie jest możliwe ale czy istnieją jakieś szanse dla niego na powrót do zdrowia? Z góry dziękuje. Bardzo proszę o odpowiedż. Czy po operacji guza w głowie jest to normalne że wystąpił obrzęg i czy jest moliwość że on zniknie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są pytania do lekarzy, którzy w tej chwili zajmują się chorym. Oni mają szczegółowe informacje o pacjencie, wszelkie wyniki badań, na bieżąco jego monitorują i reagują. Pytasz bardzo infantylnie, czy jest jakąś szansa dla niego? dalej czy ta gorączką która tak długo się utrzymuje i ten obrzęk jest to normalne? Jakie odpowiedzi oczekujesz? Tak, szansa jest, jak zawsze. Co więcej mamy napisać? Gorączka i obrzęk po operacji to częste powikłania. Tak jak lekarze powiedzieli, stan jest ciężki, z resztą sam widzisz w jakim jest stanie. Przez internet nie można odpowiedzieć trafnie na takie pytania, na dodatek dotyczące konkretnego pacjenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×