Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Prezerwatywa w pochwie i ryzyko ciąży


Gość Albert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki otóż problem współżyłem ze swoją dziewczyną (miałem założoną prezerwatywę) i po przerwaniu stosunku zorientowałem się, że nie mam kondona i sądzę po tym że nie mogę go znaleźć, że jest u niej w pochwie. (miałem penisa od krwi ponieważ ona ma miesiączkę). ja nie doszedłem! 1. Czy ona może być w ciąży 2. Jak wydobyć kondona z jej pochwy? ps. dziewczyna ma niecałe 17 lat i nie chcemy żeby jej rodzice się o tym dowiedzieli... Czy istnieje możliwość pójścia do ginekologa bez zgody jej rodziców? (ja jestem pełnoletni). Proszę o szybką odp. i z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech dziewczyna spróbuje sama wyciągnąć np. kucając. jeśli to nie pomoże prędko do lekarza. jeśli ma skończone 16 lat nie musi mieć zgody rodziców. ciąża - wątpię, bo napisałeś, że nie doszedłeś, ale lepiej się upewnić, gdyż mógł się przedostać preejakulat, choć to również mało prawdopodobne. tak czy inaczej należy się zgłosić do lekarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem. Kochałem się z moja dziewczyna, mialem prezerwatywe założona po stosunku zorientowawszy się że nie ma nigdzie prezerwatywy zaczelismy szukac, lecz nie mogilsmy jej znaleść, po dwóch dniach okazało się że miała ją w środku. Czy jest ryzyko że zajdzie w ciąże? dodam że się sie spuściłem i dziewczyna miałą już 18 dzień po miesiączce. czekam na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem, miałem stosunek z dziewczyną... podczas stosunku kondom spadł z penisa i został w mojej partnerce a w tym kondomie była sperma... Moja dziewczyna nie ma dni płodnych a wyjela prezerwarywe po kilku minutach. Jak duże jest prawdopodobieństwo, że zaszła w ciążę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×