Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Złamanie kości łódeczkowatej


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krystyna457@vp.pl

witam, 19-latek doznał złamania kości łódeczkowatej, lekarze mimo rtg nie wyznali od zaraz. /dopiero inny lekarz po pół roku zbadał Dziecko teraz cierpi jakie są szanse wyleczenia po tak długim wyłączeniu z leczenia, Pilnie prosze o odpowiedż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tamara, Lublin.

4czerwca 2011r złamałam kośc łódeczkowatą u prawej ręki. Na drugi dzień rano pojechałam do szpitala, założono mi gips. Po tygodniu miałam zgłosic sie na wizytę u ortopedy. W przeciągu tego czasu, ręka przestała prawie w ogóle bolec. PO upływie miesiąca, znów odwiedziłam lekarza-ortopedę: zdjęto mi gips i zrobiono prześwietlenie RTG obu rąk dla porównania. Niestety kośc nadal była zlamana :( . Z tym że całkowicie przestała bolec i mogłam wykonywac praktycznie wszystkie czynnosci bez odczuwania jakiegokolwiek bólu. OK 8sierpnia znowu mam zgłosic się do lekarza na wizytę kontrolną. Minie wtedy ponad 2miesiące od trzymania ręki w gipsie. To straszna udręka w takie upały :(. Mam nadzieję, iż wspomnianego 8lipca gip[s zostanie ściagniety na stałe. Zaczynam regularnie jesc galaretki, spożywac białko, gdzie zawarty jest wapn, m.in. mleko, sery,kefiry,jogurty oraz kurczak, indyk, chude mięso, tłuste ryby morskie, np. śledzie,szprotki, oraz biały chleb. Slyszalam ze nalezy unikac jednak: kawy, herbaty,wedlin, serow zoltych,plesniowych, topionych, szczawiu, warzyw straczkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×