Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krople krwi w stolcu


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Hey.mam kilka pytan. mam 20 lat.na poczatku czerwca zauwazyłem ze na stolcu jest mała kropka krwi czerwonej.tzn raz była a raz jej nie było.troche mnie to zaniepokoiło bo sie naczytałem pozniej o tych całych rakach.stolce oddawałem raczej normalnie,1,2 lub wogole raza na dzien.byłem u gastrologa.mialem badanie palcem ktore nic nie wykazało a potem koloskopie.tam wyszło ze jelito całe jest w pozadku tylko w kanale dbytu zauwazono drobne blizenki najprawdopodobniej po wczesniejszych peknieciach.potem wszystko było ok az do momentu w ktorym zauwazyłem ze niekiedy mnie zakłuje w odbycie.kłucie nie jest przez cały czas.jest kilka razy na dzien albo wogole i to takie lekkie klucie chociaz raz mnie zakuło tak mocniej jak sikałem i sie rozluzniłem.zakuwa ie niekiedy jak robie jakis ruch ciałem albo cos innego.do tego wczoraj jak rano oddawałem stolec zauwazyłem znowu mała kropke krwi czerwonej a potem jak w południe oddawałemto juz jej nie było.nie boli mnie jak sie załatwiam.zauwazyłem tez e sa dni za wiecej puszczam baków i iekiedy mam uczucie ze mi sie załatwic chce i niekiedy tak jest a niekiedy nie.zatwardzen niemam ale niekiedy sie musze długo wstrzymac i akurat wtedy mi sie bardzo chce zalatwic ale nie ide do wc.wiec mam kilka pytan* od czego te kłucia? czy ma to zwiazek z tymi blizenkami? skad ta kropka krwi? czy spowrotem sie zrobiły te blizenki i stad ta krew? jak byłem z wynikami u gasrologa to powiedział ze te kłucia sa od tych blizenek ale wtedy tej kropki krwi nie było wiec mu niepowiedziałem o niej.czy mam sowrotem isc do niego i mu to samo powiedziec i bede miał spowrotem koloskopie / ktora jest bolesna jak dlamnie.czy to moze byc jakis rak odbytu albo cus? słyszałem ze jak sie wykona koloskopie i tam nie bedzie raka to potm sie ma spokuj na jakie 10 lat bo w tym okresie sie nioc jelitach nie wytwozy...czy to prawda? skoro umnie mineło ledwie 3 mies to cze moze sie wytworzyc cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×