Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Złe samopoczucie i zbieranie na wymioty przy wstawaniu


Gość Dominik

Rekomendowane odpowiedzi

Czym może być spowodowane, że czasem mam złe samopoczucie rano jak wstane. Czasem jest mi niedobrze, nie chce mi się jeść i jak patrze na jedzenie to zbiera mnie na wymioty. Jeśli w nocy spię niespokojnie, budze się w nocy, to zazwyczaj wtedy jest mi niedobrze. Uczucie to przechodzi w dwojaki sposób: - albo zaraz jak się wypróżnię, co jest w godzinach rannych - albo jeśli mi całkiem nie przejdzie po wypróżnieniu to praktycznie w momencie jak przychodze do pracy. Czy może to być na płaszczyźnie psychicznej? Kiedyś, w okresie zimowym, brałem zestaw witamin w tabletkach. Tych tabletek jest na około 1 miesiąc. Popijałem je zawsze herbatą. Zdarzyło się kilka razy, że w kilka minut po połknięciiu tabletki, najpierw kichałem 1-2 razy, zaraz potem kręciło mi się w głowie, robiło niedobrze i miałem bardzo duże parcie na stolec i musiałem iść do WC, co i tak robie codziennie. Czy ktoś się spotkał z takim dziwnym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie objawy rzeczywiście mogą mieć podłoże psychogenne, ale także mogą świadczyć o patologii w zakresie żołądka lub dwunastnicy. Radzę skontaktować się bezpośrednio z lekarzem. Być może po badaniu będzie konieczne wykonanie USG jamy brzusznej i/lub gastroskopii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×