Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Jakie jest prawdopodobienstwo ze polknelam cienki ale dlugi kawalek plastiku i wogole tego nie poczulam?


Julianana

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie dodam ze jestem nowym uzytkownikiem i mam bardzo? dziwne pytanie i wydaje sie zapewne bardzo malo prawdopodobne ale i tak sie martwie poniewaz jestem panikara na punkcie zdrowia.

Jadlam takie patyczki z bardzo cienkiego plastiku które maja jakis proszek w srodku, zjadlam pare i ostatnim zaczelam sie tak jakby bawic (gryzlam itp). Jako iz bylam zapatrzona w telefon to ciezko mi stwierdzic czy cokolwiek sie stalo. Patyczek (chyba ten sam) caly czas mialam w reku, ale potem zaczelam czuc dyskomfort na podniebieniu i lekko przy przelyku. Zaczelam sie zastanawiac czy przez przypadek nie polknelam 1 patyczka a potem wzielam drugi, jak juz mowilam ciezko stwierdzic bo bylam zapatrzona w telefon i jakos se nie przypominam. Mozliwe ze poprostu dotknelam tym patykiem podniebienia i to dlatego. Wydaje sie to malo prawdopodobne bo wogole nie czulam jakbym go polykala i jak juz to wogole mi to trudu nie przynioslo a wkoncu byl on dlugi.

Czy nawet jakbym go polknela to zostanie on wydalony? Mimo tego iz byl dlugi to byl tez bardzo cieniutki, bez problemu sie zginal np pod palcem.

CO O TYM SADZICIE? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×