Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból żołędzia penisa przy dotyku


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem . Mam 44 lata i ostatnie naście z powodu zdrowia nie uprawiałem sexu. Teraz podczas stosunku ze wzwodem brak problemów ale w czasie akcji penis a właściwie żołędzie tak jakby bolą co powoduje momentami utrate przyjemności. Po wytrysku ból jest taki że natychmiast muszę przerywać wszystko i chwilę cierpieć. Żołędz również ciężko sie odsłania i jest bardzo wrażliwy. Prosze o jakąś radę bo zaczynam się blokować psychicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam 15 lat, jakieś 3 miesiące temu mój żołądź pierwszy raz spojrzał na świat, tzn. pierwszy raz zdjąłem całkowicie napletka. Na początku, przy dotyku, odczuwałem nie przyjemne, kłujące uczucie, natomiast, teraz, przy dotykaniu prawie wcale nie boli (małe kłucie, jednak jak najbardziej do zniesienia). Wydaje mi się, że jest to kwestia czasu, oraz przyzwyczajania małego do dotyku. Codziennie w wannie ściągam sobie napletek i po prostu dotykam żołędzia. Robie już tak od dłuższego czasu i uwierzcie , że pomaga ! :D Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdiełem skórke CAŁĄ jak miałem 10 lat. Teraz mam 14 i normalnie mogę ja zdiąć całą. Tylko tyle że mocno boli mie członek. Jak myję i jest pod wodą to nie boli ale jak jest suchy to boli strasznie. Myślę ze zmarnuję sobie przez to życie co mam robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę pomóżcie mi mam 15 lat jak mój penis jest w stanie spoczynku to ma około 2-3 cm jestem otyły, ale jak staje to osiąga rozmiar około 14cm i jak obciągam ta skórę z żołędzia to jest git tylko jak go dotkne lub próbuje po nim przejechać ręką to strasznie boli i jeszcze jak obciągam to od tej dziurki (zapomniałem jak się nazywa) gdzie wylatuje sperma i siki idzie jakaś *skóra* czy jak to nazwać w strone jąder i łączy się z napletkiem pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam ten sam problem mogę ściągać skórę tylko do połowy mam połączony żołądz z skórą gdy dotykam bardzo boli dłuższy czas nie myłem żołędzia bo gdy polewałem wodą odczuwałem bul mam 15 lat proszę was o pomoc wstydzę się powiedzieć o tym rodzicom i iść do lekarza bardzo was proszę nie chcę zmarnować sobie życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anka ot tak

Musisz powiedzieć o tym rodzicom prawdopodobnie masz stulejkę lub zbyt krótkie wędzidełko. Pójdziesz do lekarza lekarz skieruje Cie na zabieg pare minut i bedzie po problemie. Nie masz sie czego wstydzic naprawde mnóstwo młodych chłopaków ma ten problem. powiedz o tym swojemu tacie on jako facet Cie zrozumie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie te odpowiedzi mysle ze wszyscy tak maja ja mam to samo nie moge sciagnac skorki do konca i boli mnie zoladz i chyba wizyta u lekarza bedzie najlepsza ale chyba kazdy polak nie chodzi do lekarza z takim czyms trzeba dac rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam identyczny problem mam 18 lat i wczoraj dokonano u mnie zabiegu obrzezania z początku było fajnie nic nie bolało ( sadze ze dla tego iż byłem jeszcze znieczulony) lecz później zaczął się koszmar lekkie dotkniecie spodniami powodowało ból porównywalny do cięcia żyletka lub coś w tym stylu no nic jak na razie muszę jeszcze wytrzymać z odsłoniętym żołędziem do jutra gdy zdejmę opatrunek w poniedziałek idę do lekarza na kontrole wiec niezwłocznie opisze wam ( o ile mi pomorze lekarz ) co z tym zrobić ale jak na razie trzymacie się panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam miałem podobny problem lecz zastosowałem kilka żecz i przeszło moczyłem w rumianku ale to tylko troche pomogło mi pomogła pasta do zębów blendamed posmarowałem chyba 10 żołedzia i ból przeszedł musicie wycisnąć troche pasty na palec rozprowadzić po całym żołędziu poczekać 5 min i wilgotną ściereczką wytrzeć zaschniętą paste pierwsze 3 raz troche szczypało ale nie bardzo a pózniej wcale i teraz moge dotykać ile chcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 16 lat . moglbym sciagnac stulejke gdyby nie bol zoladzia . troche mnie boli gdy suchy a mniej jak mokry nie wiedzialem co robic . z tego co przeczytalem i moge wywnioskowac ze byc moze ppmoze mi rumianek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, mam 15 lat, tydzien temu mialem plastyke napletka. Stulejke mialem od urodzenia, 15 lat nie mylem penisa. Wiem ze mam stan zapalny jednak mam bardzo wstydliwe pytanie: jak umyc zoladz? Prawdopodobnie mam nadwrazliwosc, bardzo boli mnie zoladz przy kazdym dotyku. Jednak gdy nadstawie na niego wode z prysznica - powinno bolec ale tak nie jest. Od 2 dni sciagam napletek w wannie i mocze penisa. Lekarz urolog zalecil mi jego umycie jednak po prostu boje sie go umyc - bol jest nie do zniesienia. Czy ktorys z was z bolem zoledzia myje penisa? Jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MASAKRA Z MACIOWAKSZY

Witam! Mam 16 lat. Mam chyba stulejke i wedzidelko ( przy sztywnym) i tez boli jak dotkne. Raz sciagalem w lazience ale palce zeszly ze skory i walnalem nim o umywalke. Co to byl za bol... Po onanie pod cewka robi mi sie mala dziurka jakby cewka zeszla i to boli . POMOCY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość (-_-)Japierdole(-_-)

Mam 15lat i mam tylko 6cm we wzwodzie -_- a jak leży to wygląda jak u 6 letniego dziecka, włosy łonowe rosły jak miałem 14lat i ten bul napletka jak dotknę...Miałem stulejkę lecz nie wyleczyłem jej u chirurga czy gdzie tam, poprostu sam codziennie próbowałem ściągnąć skórę i wkońcu było normalnie i mam takie pytanie, czy urośnie? czy będę miał tak jak każdy? Dlaczego mam takiego małego, jakaś choroba czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 18 i jak miałem 15 też miałem ok 8cm. Teraz urósł nagle i mam z 16 ,ale w spoczynku mam z 6 ! Ej to trochę wstydliwe. Też miałem stulejkę ,ale to wyćwiczyłem. Mnie tez boli jak go dotykam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to trzeba wycwiczyc, mysle ze kazdego na początku boli. Im wczesniej zaczynacie cwiczyc malego, tym szybciej Wam może przejść. Nie idźcie od razu do urologa - próbujcie sami. U mnie z tym jest coraz lepiej, już po miesiącu. Jeśli juz z 15 lat Wam tak się dzieje nic się nie stanie i teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×