Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały penis nastolatka


Gość Sławek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 14 lat mój penis jest mały ma 4cm w stanie spoczynku a w zwodzie 6,9cm.Czy wszystko jest wporządku? sprawa druga napletek z lewej strony przyległ do samego brzegu żołędzia co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz18

Czy ja mam stulejke? I czy konieczne jest obrzezanie? Mam chyba stulejke to znaczy moge sciągnąc napletek tak żeby było widac żołądź ale jak sciagam to mnie boli i gdzy dotykam też. mój penis ma tez zwęzenie na skórce na samej górze. Czy musze skontaktowac sie z urologiem a czy niepomoże rozciaganie w gorącej wodzie bo od niedawna naciągam w gorącej wodzie i jest troszkę lepiej. Mam 13 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk R

Jestem Patryk. Mam 16 lat. Niebawem planuje stosunek seksualny ( pierwszy raz ) z moją dziewczyną. Mój penis ma 16,5cm w porywach 17cm. Chciałbym się dowiedzieć też czy taki penis wystarczy aby *zadowolić* partnerkę, i oczywiście, czy nie jest zbyt mały na pokazanie *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam 16 lat, mój penis wydaje się dla mnie mały - 12-13 cm w wzwodzie. Generalnie mam trochę zaniżoną wartość siebie i obawiam się mojego życia seksualnego. Wiem, że większość ludzi podchodzi do małych kutasów, że liczy się technika, a nie rozmiar, ale chciałbym wiedzieć prawdę na ten temat. Do którego roku życia rośnie i czy stulejka ma na wpływ na rozmiar ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 12 lat I zastanawiam sie czy moj penis nie jest zbyt maly. Otoz mam 8 cm podczas spoczynku a podczas wzwodu okolo 13 cm . Czy nie jest zbyt maly jak na moj wiek . Zauwazylem ze zaczol szybko przybierac od okolo roku uros sporo . Rowniez niecapy rok temu zaczela mi sie mutacja niewiem czy mam sie tym martwic I czy ma to jakis zwiazek ( za 3 miesiace bede mial 13 lat )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 13 lat i miesiąc. Mój penis w odpoczynku ma ok. 3 cm - 5 cm, a w czasie erekcji od 4 cm - 6/7 cm .Nie wiem czy to są dobre wymiary w tym wieku . Przeglądałem różne artykuły o tym, ale wszędzie piszą co innego, więc nie wiem co mam zrobić, aby mój penis był o wiele większy. Moi koledzy mają większe (z tego co słyszałem ok. 12 cm w erekcji). Czy jeszcze mi urośnie? Wiem, że dopiero są to początki dojrzewania, ale nie pokoję się tym, że mam takiego małego penisa. Nie wiem czy urośnie jeszcze. Co mam zrobić, aby mój penis był większy albo gdzie się mam udać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 13 lat i miesiąc. Mój penis w odpoczynku ma ok. 3 cm - 5 cm, a w czasie erekcji od 4 cm - 6/7 cm .Nie wiem czy to są dobre wymiary w tym wieku . Przeglądałem różne artykuły o tym, ale wszędzie piszą co innego, więc nie wiem co mam zrobić, aby mój penis był o wiele większy. Moi koledzy mają większe (z tego co słyszałem ok. 12 cm w erekcji). Czy jeszcze mi urośnie? Wiem, że dopiero są to początki dojrzewania, ale nie pokoję się tym, że mam takiego małego penisa. Nie wiem czy urośnie jeszcze. Co mam zrobić, aby mój penis był większy albo gdzie się mam udać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 13 lat i mój penis jest mały. Dlaczego? Wymiary: gdy stoi ma 3/4 cm a podczas erekcji 5/6cm. Czy to są prawidłowe wymiary? Gdzie najlepiej się udać aby mieć pewność czy wszystko jest w porządku? Proszę o szybkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, martwię się wymiarami mojego penisa. Nie narzekam bardzo na długość, ponieważ wynosi ona 15 cm, natomiast bardziej martwi mnie jego obwód. Jest to tylko 11 cm .. Nie mówię o tym rodzicom, ponieważ wstydzę się, podobnie jak iść do lekarza. Co mam zrobić? Czy jeszcze powiększy mi się obwód? Jeśli tak to ile jest jeszcze możliwe? Dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lek. Jacek Ławnicki

Witam! Obwód członka mieści się w granicach szeroko pojętej normy. Ponieważ jesteś w trakcie okresu dojrzewania istnieje prawdopodobieństwo zwiększenia obwodu członka. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to powinieneś porozmawiać z rodzicami. Wspólnie podejmijcie decyzję o ewentualnej wizycie u lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 16 lat, wzrost 1,75m, waga ok 65kg i mam problem. Chodzi o penisa. Mierząc go dociskając do kości ma on ok 13-13,5cm. Mierząc go bez dociskana ma on 12cm. Jest to mój największy kompleks. Jest to dla mnie problem, bo przykładowo, jak ktoś zada podobne pytanie to jest wyśmiewany, a inny powie, że jest to normalna długość. W szkole kumple jak się chwalą to mają 15-17cm. Czy znacie może jakieś niedrogie i skuteczne preparaty na powiększenie penisa. Proszę bez śmiania się, chciałbym uzyskać szczerą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×