Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zabieg stulejki + wędzidełka


Gość Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. 25.01.21 (poniedziałek) miałem zabieg polegającym na poszerzeniu napletka (kosmetyka) i wydłużeniu wędzidełka.

Dostałem leki na ból, tabletki na zmniejszenie wzwodów oraz kalium do moczenia penisa 2x dziennie.

Penis bolał mnie jedynie godzinę po zabiegu i trwało to około 3h. Pierwsza noc po zabiegu krwawiło mi wędzidełko, ale we wtorek już było wszystko okej. W piątek tj 29.01  zaczął mnie nieco boleć, a dziś tj sobota 30.01 odpadły mi 3 szwy, rano znalazłem jednego na żołędziu, podczas odprowadzenia napletka, drugiego podczas mycia i kolejnego podczas oddawania moczu. Trochę mnie to martwi, bo to dopiero 5 dni po zabiegu i boje się czy aby wszystko na pewno było okej. Dziś też zauważyłem (5dni po zabiegu), że napletek troszkę ciężej schodzi i wędzidełko trochę boli, czego wcześniej nie było, bo schodził całkiem przyjemnie.

 

O higienę dbałem cały czas, odprowadzałem napletek i myłem pod bieżącą wodą polewając rany i grzybka wodą z ręki, wcześniej odciągając napletka. Z tego co widzę, jak odciągnę napletka, to na górze penisa (napletek mam 5 z 8 szwów, a na wędzidełku jest jeszcze chyba komplet, jak dobrze liczę 8).

 

1. Czy to normalne, że jeszcze 5 dni pojawia mi się na gaziku krew (ale taka wyblakła, jakby z moczem, albo ropą, nie wiem), nie jest tego dużo, ale widać, że coś tam cieknie jeszcze

2. Czy to możliwe, że za często odciągałem napletka i zbyt często go myłem, dlatego szwy odpadły? 

3. Mam go trochę napuchniętego i jest sino-czarny, ale myślę, że to od znieczulenia?

4. Mam przy ranach niekiedy taką żółtą maź, co to może być?

5. Nie raz przy ranach ogólnie wydaje się być taki mokry.

6. Mam delikatne wzwody w nocy, mam nadzieje, że nie wpływają na nić poważnego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×