Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wielki ból kilka minut po wytrysku


Gość Prorok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Od pewnego czasu po wytrysku boli mnie penis bol w skali 2/10 ale gdy penis sie budzi i dochodzi do zwodu to boli jak diabli 8/10 w skali bol odczowam w okolicach wedzidelka tak jak by w srodku boli tylko to miejsce gdy penis jest zagiety glowka w dol i dochodzi do zwdou to nie holi ale gdy ta glowka zaczyna sie prostowac a to miejsce (okolice wedzidelka) napelniaja sie krwia i ida w gore to wtedy wystepuje bol Co to moze byc pomozcie naprawde nie przyjemna sprawa wystepuje zawsze po wytrysku Dodam ze kiedys sie duzo masturbowalem a teraz nie potrafie bo boli O stosunku z kobieta nie moge nawet myslec bo jeden wytrysk i koniec bo bol nadchodzi Wybaczcie za bledy pisalem na telefonie i nie mam tu polskich znakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz podobną przypadłość jak ja. Mi pomógł krem znieczulający swiss medical ze strony naporost.pl od razu polecam Ci go zakupić na tej stronie, bo jest warty uwagi. W aptece jest ten krem dużo drożej, dlatego ja wolałem tam kupić. A wystarczy po stosunku posmarować członka tym kremem i ból znika. Mi to pomogło, chyba lepiej kupić krem, a nie iść od razu do lekarza... a jak posmarujesz przed stosunkiem, to opóźni Ci wytrysk, pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×