Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Twarde guzy na brzuchu


Gość kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku tygodni zmagam sie z problemem ktory nie daje mi zyc. Mam bowiem traume zwiazana z rakiem, a moj problem wcale mi w tym nie pomaga. Na brzuchu mam wiele twardych, dosc malych guzow o wielkosci ok 3-5mm/ Są one ku mojej zgrozie zlokalizowane w wiekszosci w okolicach jelita grubego. Jestem osoba ktora ma troche zbednych kilogramow, wiec nie moge stwierdzic czy znajduja sie one bezposrednio pod skora, na miesniu czy na narzadzie. Są one twarde w dotyku i niektore z nich bola wraz z cala ootaczajaca je okolica. Jest to bol rwacy, jednak bardzo lekki nie przeszkadzajacy mi w wykonywaniu czynnosci. Jednak bol bez powodu nie jest niczym dobrym. Mialem robione USG ktore wykazalo czystosc wszystkich organow poza jelitem grubym i zoladkiem, ktorych nie badano. Za 2 tyg mam gastroskopie, badania krwi ktore robilem do tej pory 3 razy wychodzily cyste i bez zmian. Krwi w stolcu nie znalazlem, a przynajmniej nie ma jej na wierzchu, papier takze jest czysty. Nie boli mnie przy wyproznianiu sie, ani nie mam problemy z wielkoscia stolca. Dodam ze nie moge ich przesuwac ani nie uginaja sie pod naporem, sa twarde jak stal. Czy jestem skazany na raka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×