Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Niewiem o co chodzi ale sie troche boje


Gość Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystko zaczelo sie od tego ze mama w dzecinstwie nie wytlumaczyla mi wszystkiego o myciu. Sprawa wyglada tak ze kiedy moj czlonek spoczywa moge bez problemu zciagnac napletka lecz kiedy jest w stanie erekcji moge mniej wiecej do polowy uzywajac troche sily.Myske ze to moze byc stulejka.Lez to nie koniec problemu mam obecnie 14 lat i dopiero niedawno dowiedzialem sie przypadkiem ze zeby zachowac czystosc nalezy sciagac do konca tak by odslonic zaledzia i wtedy sprobowalem . lecz po dotkniecu zoledzia troche boli czytalem watki o tym niektorzy mowili ze to przez to ze nigdy go nie dotykalem ale wole sie zapytac dla pewnosci czy to prawda.Jest maly problem jeszcze kiedy sciagne napletka oczywiscie w spoczynku mam letko dinego na dole na brzegach zoledzia nie jest to jakas plama ale na btzegach w zdluz od dolu.Mysle ze to wszystko prosze o pomoc.Przepraszam za bledy ale pisze na telefonie a klawiatura jest dla mnie uporczywa.Prosze rowniez odpowiedzi osub ktore sie znaja albo osoby co to maja albo mialy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej masz przewężony napletek. To można wyćwiczyć, sam to miałem. Kolor raczej jest ok, czułość żołędzi też, jeśli jej wcześniej nie dotykałeś. Spróbuj napletek rozciągać jak się myjesz/kąpiesz, ale nie ściągaj na siłę napletka za żołądź. Mycie można zrobić bez ściągania napletka. Po kilku tygodniach/miesiącach rozciągania powinieneś zobaczyć poprawę. Ale jak coś cię niepokoi lub przewlekle boli, to leć do lekarza lub pogadaj z ojcem lub jakimś starszym mężczyzną z rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×