Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Proszę o pomoc


Gość Patryk S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiś 2 lat mam problemy ze stawami kolanowymi. Niestety nie znalazłem forum ortopedycznego, przechodziłem wiele rehabilitacji oraz badań. Niektóre zabiegi pogarszały moje samopoczucie inne uśmierzały na krótki czas. Mam 19 lat. Przez 5 lat grałem w piłkę ręczną. Przechodziłem badanie rezonansu w prawym kolanie jedyne nieprawidłowości to ślad wysięku w zachyłku nadrzepkowym i w klatce brzuchato-półbłoniastej. W RTG wyszło Ognisko zagęszczenia struktury kostnej w 1/3 dalszej trzonu kości udowej - prawdopodobnie wyspa kostna. W lewym kolanie na badaniu rezonansem wyszła mała torbiel 10x12x5 mm w przyleganiu do powierzchni torebki łękotki przyśrodkowej na pograniczu trzonu i rogu tylnego. W prawe kolano przyjąłem trzy zastrzyki z kwasu hialuronowego. Niestety nic nie pomogło. Ortopeda stwierdził, że nic mi nie jest i nie wie dlaczego mam bóle.Zdarza się, że blokują mi się kolana. Przy robieniu brzuszków na ławeczce skośnej największy ból odczuwam w stawach kolanowych. Może ktoś ma pojęcie co mi jest. Lekarze podejrzewali chondromalację. Nie mogę dużo chodzić oraz nie mogę uprawiać jakiegokolwiek sportu. Bóle uśmierzam Nimesilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×