Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bole po po lewej stronie brzocha.


Gość hardi_85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dokladnie gdzies rok temu zaczelo mnie ciagnac lewe jadro tak nieprzyjemnje jak by od pachwiny i od podbrzusza z lewej strony. Po jakims czasie to bol ustawal i sie pojawial. Jakies trzy tygodnie temu poczukem pare mocnych ukluc z lewej strony brzucha i od tamtej pory zaczol mnie bolec brzuch z uklucuami z lewej strony lecz bol pojawia sie tez i z prawej i w podbrzuszu. Teraz czuje takie nieprzyjemne pieczenie pod zebrami jak by w przelyku (napewno nie zgaga) i przy zalatwianiu sie przy odbycie. Chcialbym zaznaczyc ze sadnej krwi nie ma. Zalatwiam sie nirmalnie. Ostatnio zaczelo mnie tez bolec na plecach na wysokosci pepka oraz dziwne uklucia bolowe glowy. Mam tez delikatna temp. 37 stopni . Ostatnio mialem taki przypadek ze klejac plakat odgryzlem kawalek tasmy ktora byla podwojnie sklejona i byla troszeczke sztywna i ja przez przypadek połknołem co czasowo dziwnie sie zlozylo na te wszystkie bole bezucha lecz czy to moze miec wplyw na to. Prosze o jakas podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc , możesz podać email do Siebie?? Mam podobnie jak Ty, ale troszke dłużej to trwa Wymieńmy się doświadczeniami chce teraz zrobić PET w krakowie ale cena około 5tyś Chociaz wydałem juz na lekarstwa, badania, wizyty ponad 15tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×