Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nietypowy ból w okolicy lewego dołu bidrowego


Gość Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Od dłuższego czasu męczył mnie tępy, zazwyczaj niezbyt silny ból w lewym podbrzuszu, promieniujący do lewego jadra. Miałem już robione USG jamy brzusznej i nerek. Pierwsze USG (na wiosnę 2014) ujawniło zmianę w PRAWEJ nerce - podejrzenie angiolipoma. Po 6-7 miesiącach powtórne USG wykluczyło tą diagnozę, gdyż zmiana się otorbiła. Kolejne USG jamy brzusznej wykonane w tym roku nie ujawniło żadnych zmian. USG jąder wykonane we wrześniu br. wykazało jedynie pogrubione naczynia krwionośne (ok. 2mm) - do konsultacji urologicznej - czekam więc na wizytę. niestety 2,5 tygodnia temu pojawiły się napadowe, bardzo silne bóle. Są one krótkotrwałe (kilkanaście sekund do 1-1,5 minuty). Umiejscowione w okolicy lewego dołu biodrowego i promieniują w stroję lewego jadra. Ból jest ostry - kojarzący mi się z bólem jaki towarzyszył zapaleniu wyrostka z perforacją jakie zaliczyłem w dzieciństwie. Ból odczuwam dokładnie jakby ktoś w żyłę czy inna wolna przestrzeń wcisnął szczotkę do mycia butelek i nagle zaczął ją wyciągać (wiem że to głupie ale tak to właśnie czuję). Dodam że badania krwi są ok podobnie jak moczu. Żadnych kamieni itp. nie stwierdzono. Dolegliwości od strony układu pokarmowego również brak. Ból jest mocno nietypowy ale może ktoś spotkał się z czymś podobnym. Będę wdzięczny za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×