Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Złamanie kości ogonowej


Gość Ewa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Niedawno dowiedziałam się, że mam rozczłonowane i przemieszczone dwa ostatnie odcinki kości guzicznej. Osiem miesięcy temu spadłam ze schodów, ale niestety nic z tym nie zrobiłam. Myślałam, że tylko się *potłukłam*. Kręgosłup owszem bolał przez ten czas i ta nieszczęsna kość ogonowa, ale jestem przyzwyczajona, gdyż mam dyskopatię lędźwiową. Przewlekły ból skłonił mnie do wizyty u ortopedy i właśnie po zrobieniu wyniku RTG okazało się, że jednak jest to złamanie i niby nic z tym nie da się zrobić i już się nie zrośnie. Jestem młodą osobą i przewlekły ból uprzykrza życie. Doraźnie łykam prochy przeciwbólowe i przeciwzapalne. Ortopeda przepisał dwie blokady, które będę miała wykonane w grudniu. Nie wiem czy to jest dobre wyjście, gdyż to tylko działa miejscowo na uśmierzenie bólu a tak naprawdę nie likwiduje przyczyny jego powstawania. Szukam dobrego lekarza, który zajmie się nastawieniem, zoperowaniem, cokolwiek. Może ktoś z forumowiczów miał podobny problem i wie do jakiego dobrego specjalisty udać się (nawet prywatnie) i coś z tym cholerstwem zrobić? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Ewo, mam ten sam problem - złamaną kość ogonową i także szukam dobrego lekarza, który podjąłby się nastawienia bądź operacji tej kości. czy udało Ci się rozwiązać ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×