Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ćwiczenia na ściągnie skóry z penisa


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem jedyne wyjście to urolog. Możliwe, że masz stulejkę całkowitą, ja mam częściową i już dziś łatwie sobie skierowanie do urologa. Tobie też radze tak zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pyt. w jakim wieku grzyb powinien odstawać od penisa? i czy jest to tak że jakiś % meźczyzną nie odchodzi*? tzn pozostaje w takim samym kształcie jak był w wieku młodzieńczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mu o to ze nie sciAgnal skory z grzyba i pyta czy nie ktorzy tez tego nie robili i czy tak moze zostac, chodz lekarzem nie jestem to uwazam ze trzeba ta skore zdjac ja jeszcze nie zdjelem ale trenuje w goracej wodzie chociaz bardzo boli mam nadzieje ze przyniesie to jakies efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Kurde no ja też mam ten problem 1:( wstydzę się powiedzieć o tym innym, mam 15lat Chyba to zostawię tak jak jest,jak narazie mi to nie przeszkadza może gdy dorosne pójdę do lekarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 14 lat i jak mi stanie to nie moge zdjac skory bo jak jest w spoczynku to moge spokojnie,ale czasami sie martwie ze to moze byc ta stulejka czy jak to tam zwą.A jezeli chpdzi oto ze jak dotykacie zoledzia to was boli to normalne w naszym wieku bo tam sie dopiero wszystko rozwija,ale potem juz sie tak niepowinno dziac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez niestety tak mam. Podczas wzwodu nigdy nie udalo mi sie sciagnac napletka z zoledzia. Mam 13 lat, a jakos niezabardzo podoba mi sie pomysl wizyty u lekarza. Ma ktos jakies cwiczenia (oprocz tego w goracej wodzie) ? Przy masturbacji tez zawsze uwazalem. Boje sie po prostu sxiagnac ten napletek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając 14 lat też nie mogłem ściągnąć całej skóry z grzyba. Rok wcześniej zaczynałem się masturbować i zauważyłem jedną ciekawą zaletę. Podczas (masturbacji/stosunku) człowiek dostaje tak jakby znieczulenia. NIe wiem może to jest wywołane wzrostem adrenaliny itp ale jest. Postanowiłem więc zrobić sobie maraton. Poszukałem filmu który długo i na maksa mnie podkręcał i zaczynałem. Masturbując się za każdym razem rękę dawałem wyżej tak by odsłaniała więcej penisa i nagle... Pyk!! zeszła. Dokończyłem swoje, umyłem się ale patrze nie wchodzi mi skóra na penisa z powrotem. Miałem wtedy stres. Pół godziny się męczyłem żeby go założyć. Ale się nie zniechęciłem. Za drugim razem to samo. Za trzecim razem to samo, i tak do piątego razu. Myślę sobie spróbujmy już bez masturbacji tak na sucho. Normalnie skóra zeszła. Bez bólu krzyków i jęków. Miałem problem z tą skórą niezachodzącą po stosunku. Zapytałem się starszego brata o co chodzi. On powiedział mi że tak jest. Skóra musi się naciągnąć dobrze i nie ma problemu. Jestem z nim bardzo zżyty więc pokazał mi na swoim przykładzie jak to wygląda. A przy tej metodzie trzeba uważać żeby nie mieć już stulejki bo możecie sobie poranić penisa. Jak jest stulejka to od razu do lekarza. I PAMIĘTAJCIE TO TYLKO WASZA GŁUPOTA JEŚLI DOPROWADZICIE DO STULEJKI. Mam kolegę który dopuścił do stulejki i ma teraz straszne problemy podczas sexsu !! Teraz mam już 19 lat i jestem szczęśliwy bo nie mam z tym problemu. Mam za sobą już dwa stosunki i wszystko jest w należytym porządku. Mogę przyznać że 100% masturbacja mi pomogła z problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam ten problem nie mogę ściągnąć skóry ale jak już ściągnąłem trochę to było tam coś dziwnego taka jakby skóra przyczepiona do penisa nie wiem czy to źle i się boję ze coś mi jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla szukających informacji o chorobach męskich:

 

Stulejka jak wygląda, zdjęcia, leczenie =>>  mojachoroba.pl/artykul/stulejka-jak-wyglada-co-jest-stulejka-jak-rozpoznac

 

Prącie choroby skórne zdjęcia =>>   mojachoroba.pl/lokalizacja/pracie-penis

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×