Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Złamanie dłoni z przemieszczeniem i problem pooperacyjny utzymujący sie trzy i pół miesiąca


Gość Elżbieta

Rekomendowane odpowiedzi

ELŻBIETA KILKA DNI TEMU Witam, ja miałam złamanie lewej dłoni z przemiezczeniem zagranicą. Tam zgłosiłem sie do prywatnej Klniki zrobiono mi prześwietlenie lekarz ortopeda znaący język polski nastwił mi całą dłoń lecz powiedział że konieczna jest operacja w Polsce . Po 5 dniach leżałam na odziane kliniki ortopedycznej nateoego dnia zrobiono i bardzo dokładne badania owacja maja trwała ponad trzy godziny szystko co jest możliwe ma włożone czyli płytki środy gwoździe i drut . Po miesiącu skrócono mi gips od palców do łokcia następnie po dwóch tygodniach usunięto drut jak również gips . Dostałam zlecenie na orteze. Po warcie dłoń mi opucheła tak mocno że miałam ją cztery razy taka jak prawa. Otrzymałam eki które zupełnie mi nie pomagały. Po trzech tygodniach zgłosiłem sie sama ponownie do Kiniki zrobiono mi prześwietlenie. Następnego dnia otrzymałam tel. Bym siezglosila na odział. Lezalamcały tydzień oddano mi serię zatrzyków, tramal brałam trzy tygodnie . W pierwszy pracuący dzien szlam na rehabitacje chodzę cały tydzień lecz mam dalej opuchnięte trzy palce łącznie z kciukiem. Nie wspomnę o bólu na rehabilitacji . Lecz mam pytanie czy ktoś z Państwa może zna sposób na usunięcie puchlizny. Nadmieniam ze stosuje krem do masażu i żel do mycia doni z arnikom, robię kąpiele w letniej wodziez szarym mydłem na zmianę w roztworze z sodą . Wiec jaksadze juz wykorzystałam całą wedzę swoją w tym teście .byla bym wdzięczna jeśli ktoś mi podpowie co mam jeszcze zastosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×