Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zbierająca się ropa na penisie


Gość TajemniczyFacet

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TajemniczyFacet

Chciałbym opisać wam swoją historie związaną ze zbierającą się ropą na penisie. Otóż wczoraj pojawił mi się mały pryszczyk na penisie, pomyślałem se *e tam... zwykły pryszczyk, jak zrobi się biały to go wycisne*. Następnego dnia patrze do majtek a tam ogromne pryszczopodobne bolące coś wypełnione ropą. Przestraszyłem się, ale dużo se z tego nie robiłem i poszedłem do szkoły. Po powrocie zauważyłem, że miejsce wokół *pryszcza* jest czerwone, wpisałem w google co to może być i zauważyłem wiele tematów o tym, ludzie pisali takie rzeczy, że postanowiłem pojechać do lekarza (wtedy byłem juz naprawdę przerażony), a więc pojechałem do przychodni po jakies skierowanie czy coś, ale było za późno, więc pojechalem na pogotowie, tam po dziesieciu minutach przyjęto mnie. Na początku się wstydziłem, wiecie jednak trzeba się rozebrać, ale se pomyślałem, że jak tego nie zrobie to będzie tylko gorzej, więc zdjąłem spodnie, majtki i położyłem sie na tym stole. Lekarz troche popatrzał, po czym odkaził penisa, wziął igłe i przekłuł miejsce z którego wylała się ropa i troche krwi. Następnie znów odkaził mi to miejsce i dał gazik, który położyłem na miejsce rany. Po czym powiedział, że to tyle i kazał kupić mi cos do odkarzania. Po powrocie do domu miałem umyć to miejsce, po czym odkazić i założyć gazik żeby nie doszło do zakażenia oraz ocierania rany. Zrobiłem tak jak mi kazał i czuje się owiele lepiej, miejsce mniej boli. Niestety rane będę musiał codziennie rano i wieczorem odkarzać oraz zakładać gazik, ale przecież to nie problem. Mam nadzieje, że rana nie bedzie długo u mnie gościła. W razie problemów mam udać się ponownie do lekarza. Więc panowie, tą historią chciałem uświadomić was, że o miejsca intymne trzeba zadbać nie bójcie się badania takich miejsc, bo to zajmie pare minut, a kto wie co przez ten czas może się wydarzyć. Rozumiem, pewnie każdy tak jak ja wstydzi się na początku, ale naprawdę warto. Do młodszych czytelników: naprawdę nie macie się czego wstydzić, powiedzcie rodzicom i pojdźcie do lekarza. Naprawdę warto się badać i chodzić do lekarza, to żaden wstyd, a lepiej zachować swoje klejnoty :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×