Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Sucha, jasna plamka na trzonie penisa


Gość marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Wiem, że i tak muszę się udać do dermatologa ale może ktoś jest obeznany w temacie i będzie wiedział co to może być *) W sumie nie pasuje mi to do niczego o czym bym czytał więc się poddaje. Od około trzech tygodni na trzonie penisa blisko brzucha pojawiła się plamka wielkości może 6mm na 6mm. Gdy penis jest wilgotny w zasadzie wygląda to normalnie poza tym, że jeśli się dokładniej przyjrzeć miejsce to jest troszkę jaśniejsze od reszty. Natomiast gdy penis jest suchy wygląda to jakby taki delikatny białawy nalot, jakby troszkę się łuszczyło, jakby miejsce to było bardziej suche od reszty. Sprawia to też wtedy wrażenie jakby naskórek w tym miejscu delikatnie się marszczył. Nie boli nie piecze tego typu objawów nie ma. Przynajmniej na razie. Od przeszło pół roku be żadnego stosunku płciowego. Jednak częste wizyty na saunie i basenie. Profilaktycznie stosowałem clotrimazolum sądząc, że to może jakaś grzybica. Jednak poprawy nie ma żadnej. Tak jak było na początku tak jest, pogarszać też się nie pogarsza. Ktoś się spotkał z czymś takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×