Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Masturbacja z odsłoniętą żołędzią penisa


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry mam 15 lat mam pytanie nigdy nie zsuwałem napletka ponieważ nawet nie wiedziałem jak to się robi i myślałem że mam stulejkę.Gdy udało mi się wreszcie ściągnąć napletek moje obawy sięnieco zmniejszyły.Do tej pory masturbowałem się z zasłoniętym żołędźiem przez co dość szybko dochodziłem do erekcji , jednak gdy juz zsuwałem napletek bez bólu i strachu chciałem spróbować masturbować się z zsuniętym napletkiem i ,,otwartym,, żołędziu mimo że wczesniej tego nie próbowałem myślałem że masturbacja zajmie mi tyle samo co z zakrytym żołędziem. Po ponad 15 minutach czułem że już prawie osiągam to co chciałem , jednak gdy juz prawie to miałem to nawet nie czułem spermy która miała mi wypłynąć z żołędzia ( wczesniej z zakrytym czułem kiedy się spuszcze ) . Czy potrzeba więcej czasu na masturbacje z odsłoniętym żołędziem i czy masturbacja z zakrytym żołędziem jest dobra czy lepiej to robić zsuwając napletek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Lepiej masturbować się z zsuniętym napletkiem i tak to powinno się wykonywać. Czas do osiągnięcia wytrysku jest różny i zależy od podniecenia seksualnego, a nie obecności napletka na żołędziu penisa. Nie widzę jakichkolwiek problemów w Twoim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×