Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłucie i zgrubienie przy pępku


Gość ata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Proszę o poradę, od kilku miesięcy czuję zaraz przy pępku, z lewej strony jakbym miała coś pod skórą. Tzn. w ciągu dnia odczuwam tam pokluwania, jakby był tam w srodku jakiś przedmiot lub coś w tym stylu. Dziwnie to brzmi, przy naciskaniu w tym miejscu nie czuje zgrubienia, usg robione 3 miesiace temu tez nic nie wykazało. Proszę o poradę od czego te bóle, kłucia, czasem pulsowanie, mogą powstawać. Dodam, że nie są one odczuwalne jakoś głęboko w brzuchu a raczej niedużo pod skórą. Nie choruje na nic, mam 30 lat, nie mam zadnych uzależnień, waga w miarę. Nie mam przesadnie stresów w ciągu dnia, odżywiam się raczej zdrowo. Poza cystą na jajniku, nie chorowałam ginekologiczie, miałam cc 5 lat temu jeśli by to miało jakies znaczenie. Gdyby ktoś mógł mi pomoc, doradzić jakie badania ewentualnine zrobić, lub napisać czy to nie wymaga zadnych ingerencji. Z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być mala przepuklina pepkowa i czasami jelito wychodzi tym malym peknieciem - jeśli się polozyc i zrelaksować to wchodzi ono na swoje miejsce. Uwiezione jelito może bolec i pulsować . Warto sprawdzić kiedy się to pojawia - po czy w trakcie wysiłku, niesienia czegos ciężkiego itd. Chirurg potrafi stwierdzić nawet dotykowo czy nie ma naruszenia powlok brzusznych. Zycze zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×