Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból nóg i kęgosłupa po operacji wstawienia endoprotezy


Gość kaamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 28 lat w lipcu 2013 miałem wstawioną endoproteze głowy kości udowej w nodze prawej , od pewnego czasu zaczyna pobolewać mnie biodro w lewej nodze obawiam się czy tam się też coś złego nie dziej , również od czasu do czasu boli i prawa noga w miejscu wstawienia endoprotezy. Prosiłbym aby ktoś rzucił okiem na zdjęcie RTG ponieważ tam gdzie mieszkam nie ma blisko ortopedy, w porównanie ze zdjęciem zrobionym zaraz po operacji zobaczyłem dziwne tak jak by odłamki wokół endoprotezy. I coś dziwnego w kręgosłupie czego nie było widać na wcześniejszych zdjęciach , który boli mnie po dłuższym siedzeniu , chodzeniu lub staniu. Jeżeli to jest normalne proszę sie nie śmiać po prostu się nie znam Proszę o szybką odpowiedź gdyż trochę się denerwuje czy jest wszystko w porządku. Zdjęcie robione było dzisiaj. Oto link do zdjęcia : http://zapodaj.net/47f2c8a12731e.png.html Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Radziłbym wynik skonsultować z ortopedą. Zdjęcia nie należy interpretować w nieoryginalnej wersji. Rzeczywiście na załączonym zdjęciu obraz prawego stawu biodrowego po endoprotezoplastyce jest niepokojący. Raczej co do kręgosłupa to wszystko jest w porządku. Interpretacją zdjęcia musi powtarzam musi zająć się ortopeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×