Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ranki na penisie i żółta maź o nieprzyjemnym zapachu


Gość przestraszony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przestraszony

Witam Mam 18 lat. Po uprawianiu sexu z dziewczyną po tygodniu pojawił się żułty nalot, myłem go około 2 razy dziennie i w końcu znikną. Od 2 tygodni pojawiają mi się ranki, na początku były to małe ranki, w tej chwili mają one około 1cm szerokości i ok 5 mm wysokości, na dodatek głębokość ich to około od 0,5 mm do 1mm (tak na oko.. Są one wokół napletka (na około główki na penisie. Widać je jedynie po ściągnięciu skórki. na głóce są 3 małe kółeczkowe rany. Wszystko jest osadzone żułtą mazią o nieprzyjemnym zapachu */ Na dodatek ledwo co mogę ściągnąc napletek */ Strasznie szczypie gdy się go dotknie. W aptecew powiedziałem żęby podali mi coś na niegojące się rany na prąciu. Farmacełtka dała mi CICATRIDINA (KREM)Dodam że rany spuchły i są wybrzuszone na ok 0,5 cm. Wygląda to jak syf z wielką raną. Dziewczyna nie może sikać bo jej lecą aż łzy, kupiła jakieś kremy grzybiczne czy coś i mówi że jej to nie pomaga. Dodała że swędzi ją i piecze od kąpieli w brudnym jeziorze. Błagam was o pomoc. Jak to wyleczyć bez wizyty u lekarza? P,S, Nie dodałem że ta skóra mi dosłownie siuę łuszczy i odpada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

To ewidentne objawy zakażenia grzybiczego narządów płciowych i u Pana i u Pana dziewczyny. Nie ma innej możliwości tylko z tym problemem trzeba bezpośrednio skonsultować się z lekarzem. Leki przeciwgrzybicze stosowane miejscowo są niewystarczające. Trzeba przyjąć odpowiednie leki ogólnie, doustnie, w odpowiedniej dawce, ale są one już tylko dostępne w aptece na receptę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×