Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uczucie nawrotu przepukliny pachwinowej po operacji jej usunięcia


Gość panica

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem 4ty dzien po operacji lewostronnej przepukliny pachwinowej. Metoda normalnego cięcia i wstawieniem siatki. Dodam, że miałem przepuklina prostą i skośną (dziwny przypadek) Pierwszy i drugi dzien był straszny, dzisiaj po 4tym dniu po operacji czuje się lepiej. Nie biore zadnych lekow przeciwbólowych, jedynie przeciwzakrzepowe zastrzyki. Moja waga to 97kg, poniewaz 8 lat cwiczyłem na siłowni, waga jednak spada (wazylem 106kg) Moje pytanie brzmi następująco: Ból ustępuje, całkiem normlanie wstaje z łózka, chodze powoli ale juz bez bólu jak dwa dni wcześniej. Od kiedy jednak ból nie doskwiera tak uporczliwie, odczuwam jakby przepuklina miała nawrócic. Zalewają mnie zimne poty, boję sie tego bardzo, ponieważ nie chce przechodzic ponownie operacji.. wystarczy postoje w miejscu z 5 sekund i czuje jakby przepuklina miala znowu wyskoczyc, podobne uczucie przed operacja jak uciskalem jąi znowu wracała... Czy jest to możliwe, ze po prostu czuje jak ta siatka pracuje, poniewaz juz mnie tak nie boli ?? Zaczynam czuć co sie dzieje w srodku ?? Dodam, ze macam sie wszedzie w okolicach wystepowania wczesniej przepukliny i nie stwierdzam zmian powierzchownych.. macam się po obu stronach dla porównania... Jednak ten strach jest okropny, nie boli mnie tak strasznie, a boję sie chodzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×