Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzki widoczne w czasie wzwodu pod żołędzią penisa a choroba Mondora


Gość nogitsune

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nogitsune

Witam. Od ok 2 miesięcy mam nieprzyjemny problem. Mianowicie pod żołędzią pojawiły mi się dwa małe guzki, które (jak mi się wydaje) są jakoś powiązane z żyłami. Uwidaczniają się wyłącznie podczas wzwodu, tak jakby gromadzi się w nich krew. W stanie spoczynku ich nie widać, aczkolwiek niezależnie od *sztywności* są one wyczuwalne pod skórą w postaci stwardniałych grudek. Zdjęcia: http://imageshack.com/a/img824/171/2fhy.jpg http://imageshack.com/a/img34/6113/g4yr.jpg Wygląda to dość mocno nieestetycznie i bardzo źle czuję się z posiadaniem ich. : ( Przeglądając to forum natknąłem się na coś, co wydawało się podobnym problemem do mojego, mianowicie *choroba mondora*, jednak zalecane jej leczenie (stosowanie żelu z heparyną i niesteroidowych leków przeciwzapalnych) nie odnosi na mnie żadnego efektu. Chciałbym dowiedzieć się co to w takim razie jest i jak mógłbym to wyleczyć? Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na to jakiś sposób, ktoś to wyleczył, jak to wyleczyć???? Mam to samo ! Identyczne małe dwie kulki tuż pod żołędzią. Proszę o odświeżenie tematy, czy którykolwiek chirurg z tego forum spotkał się z tym? Dodam, że łatwo się przesuwają jakby były połączone z żyłami, po naciągnięciu skóry na nich widać, że są białawe i jakby była w nich mała czarna kulka(0,01 mm). Mam to od 2 tygodni. Poradźcie chociaż czy iść z tym do urologa czy do dermatologa. Są bardzo łatwo wyczuwalne w wzwodzie, nie bolą, nie pieką, przeszkadzają tym, że są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×