Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zabieg powiększenia wędzidełka


Gość Idealbonieide

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Idealbonieide

Witam, dziś miałem zabieg powiększenia wędzidełka, czytałem na forum różne wypowiedzi na ten temat, niektórzy mają jakieś szwy po tym zabiegu ja nic takiego nie mam, mam włożony kawałek chyba to jakiś rodzaj waciku nasmarowany maścią pod skórę na napletka .Chciałem zapytać czy wszystko jest dobrze zrobione, i czemu nie mam szwów ani oklejonego niczym penisa? A i jeszcze 1 pytanie, uprawiam sport, mam zawody, mecze, chodzę na siłownie, czy mogę normalnie funkcjonować czy w czymś to przeszkadza, i po jakim czasie moge uprawiać sex? Z góry dziękuje za odp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Chciałem zapytać czy wszystko jest dobrze zrobione, - o tym nic nie napiszę bez bezpośredniego badania, ale z opisu Pan obecnego stanu myślę, że wszytsko jest w porządku i czemu nie mam szwów ani oklejonego niczym penisa? - metody leczenia zabiegowego są w tym przypadku różne i nie zawsze muszą być stosowane szwy, w tej sprawie trzeba rozmawiać z lekarzem, który Pana operował A i jeszcze 1 pytanie, uprawiam sport, mam zawody, mecze, chodzę na siłownie, czy mogę normalnie funkcjonować czy w czymś to przeszkadza, - raczej nie, ale z większym wysiłkiem wstrzymałbym się na 2-3 tygodnie i po jakim czasie moge uprawiać sex? - po około 3-4 tygodniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×