Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ropień ucha, zawroty głowy, kołatanie serca i mroczki przed oczami


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 3 miesiace temu mialem 5 krotnie czyszczony ropien ucha, na poczatku nie bolal to lekaz olewal. Olewal do momentu az nie delem rady jesc z bolu wtedy dal mi skierowanie pilne do laryngologa ten podszedl do sprawy bardzo profesjonalnie i od pierwszej wyzyty poprawilo mi sie, po 5 wizytych calkiem pomoglo. Teraz do sedna od okolo 3 tygpodni mam chyba nawrot ropnia z dnia na dzien czuje corazwiekszy ucisk w ucho u glowie d tego szumy piski, zawroty glowy, mroczki, i kilka razy dziennie wtydaje mi sie za za sekunde strace przytomnosc podczas kolatania serca d tego mam goraczke 37,5 i czasem drgawki niedoopanowania w koncu samo przechodzi. Niewiem co mam robic lekaz pierwszego kontaktu mi niepomoze bo mowi ze sie niezna a do laryngologa mam wizyte na za miesiac, niewiem vczy ja dozyje do tego czasu. Co mam robic isc prywatnie ( nie mam pieniedzy) Czy to co jest to norma przy ropniu i sie nieprzejmowac mam tylkpo czekac na swoja kolejke.?? dziekuje i pozdrawiam Dodam z e3 dni temu wyladowalem karetka na sorze w bialymstoku w gigancie lekarka stwiwrdzila z ewyniki mam tylko nieznacznie podwyzszine i mi nic niejest i dala 3 kroplowki i potym kazala sie zmywac do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylem znowu na sorze z zaburzeniami rytmu serca. Z przychodni zabralo mnie pogotowie, znowi kroplowiki 2,5h i do domu wyslali. Dzis znowu czuje sie fatalnie, boli w klatce czuje serce mam lek ze to serce i moze umre, robi mi sie slabo. lekarze twierdza ze mam zaburzenia rytmu serca. Co mam robic? Pujde do przychdni to znowu zabierze mnie pogotowie na sor. Mam tak co dwa dni jezdzic na sor. Naprawde nikt mi niemoze pomoc? Niema w szpitalu lekarza ktory mi pomoze? Niech mi pan cos podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×