Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zapalenie ścięgien po Ciprofloksacynie po zapaleniu prostaty


Gość TriX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, lekarz przepisał mi antybiotyk Cipronex (Cyprofloksacyna)na przewlekłe zapalenie prostaty, brałem go około 14 dni. Nie uczulił mnie, że od tego mogą być bóle ścięgien i że w takim przypadku powinienem odstawić lek. Dostałem bolesnych uszkodzeń w lewej nodze (zapalenie ścięgien w stopie (prostownikow) oraz przy pięcie (podeszwa), przewlekły ból mięśni). Zmagam się z tym od ponad miesiąca i poprawy nie widać, ba z każdym dniem jest gorzej - obawiam się że to reakcja na stałe. Przeglądnąłem fora i blogi (głównie amerykańskie) o tym leku (Cipro) i jestem przerażony - tysiące okaleczonych ludzi szukających pomocy, te leki powinny być zakazane albo stosowane jako leki ostatniego rzutu wyłącznie w ostateczności, kiedy zagrożone jest życie. Nie rozumiem czemu lekarze tak powszechnie przepisują je swoim pacjentom. Jestem rozżalony, od tygodnia chodzę o kulach z każdym dniem bóle się nasilają a wszystko to przez to, że zaufałem lekarzowi oraz współczesnej medycynie. Zapalenie prostaty, na którą przepisano mi ten lek to przy tych bólach to pestka. Czy ktoś się spotkał z podobną do mnie przypadłością i potrafi powiedzieć czy to zapalenie(?) i bóle ścięgna przy kostce oraz podeszwie przy pięcie minął czy raczej nie ma na to szans??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×