Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Złamanie ręki z przestawieniem w nadgarstku


Gość Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zlamalem reke w nadgarstku i mialem taka wielka gule potem dowiedzialem sie ze to bylo zlamanie z przestawieniem. Bylem 3 dni w szpitalu i najpierw mi nastawiali co sie nie udalo, wiec na drugi dzien mialem operacje z wstawieniem drutow. Wypuscili mnie z gipsem temblakiem i drutami ze szpitala i wlasnie.. Rozlecial mi sie temblak i tu pojawia sie moje pytanie: musze ja nosic wlasnie tak czy moge bez temblaka a jesli musze to gdzie moge taki kupic. Druga sprawa to taka ze jak mam zgiete palce to nie bola ale jak je prostuje to czuje bol gdzies przy kosci. Czy mam o tym poinformowac lekarza na kontroli ktora niedlugo mam? W szpitalu nie chcialem o tym mowic z obawa ze dluzej tam zostane. I druga sprawa to jak mam ja trzymac? Czy moge ta reke trzymac pionowo w dol? I czy moge tez w cos zagrac na komputerze trzymajac ja w polowie na biurku (od dloni do polowy odstepu miedzy nadgartkiem a lokciem na biurku a reszta w powietrzu) dodam jeszcze ze mam gips tylko do lokcia. Prosze o szybka odpowiedz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×