Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Trudności w ściągięciu napletka, swędzenie i zaczerwienienie penisa


Gość XYZ_XYZ

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym poprosić o porade. Od paru dni z żona mielism więcej stosunków niz zwykle i po stosunku zauważyłem, że mam tak jakby pokłutego penisa i napletek (mocno zaczerwieniony) Dzień później bardzo zaczął swędzieć, oczywiście wieczorem umyłem dokładnie i użyłem płynu do higieny intymnej. Na 3 dzień czyli dzisiaj bardzo swędziało prze cały dzień w pracy i jak przyszedłęm do domu to skóra z napletka z trudem sie zsunęła do końca, a teraz wieczorem już wogóle nie moge jej ściągnąć nnawet bez zwodu. Umyłem w miere możliwości płynem do higieny intmnej i dodatkowo przemyłem rumiankiem. Czy to chwilowe zapalenie i przejdzie samo, czy trzeba sie martwić, a jeżeli tak to ile odczekać zanim udam się do urologa? Penis wygląda normalnie, jednak koniec apletka jet azerwieniony i swędzi teraz, a jak próbowałem ściagać delikatnie to szczypał. Dziękuje za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Taki stan może świadczyć o zapaleniu grzybiczym. Z tym problemem można bezpośrednio udać się do lekarza rodzinnego, nie trzeba od razu do urologa. Środki stosowane miejscowo i być może też ogólnie powinny być wytaczające - oczywiście żona też musi się leczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×