Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Swędzenie, ranki oraz ból jądra i penisa w czasie erekcji


Gość Tom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Jestem mężczyzną w wieku 24 lat. Wzrost 180cm, waga 77 kg. Brak przewlekłych chorób. Co jakiś czas doskwierają mi bóle w okolicy jąder. Objawy nie są bardzo częste. Początkowo bóle dotyczyły tylko jednego (lewego) jądra (pół roku temu). A w zasadzie ból nie był zlokalizowany w samym jądrze lecz najądrze (lub gdzieś w okolicy). Czasami nawet to nie był ból tylko uczucie tak jakby zdrętwienia ( chwilowy brak czucia w okolicach jądra). Później co jakiś czas (1 czy 2 razy na miesiąc)sytuacja się powtarzała jednak wyraźnie był to ból (nie był to silny ból) i coraz częściej był zlokalizowany przy obu jądrach. Ostatnio ból znowu się pojawił jednak był dużo rozleglejszy tzn. obejmował nadjądrza, jądra, prącie, nasieniowód, ogólnie czułem ból w całym obrębie genitaliów oraz był wyraźnie silniejszy. Sytuacja przy której powstał ból to tym razem w trakcie erekcji. Wcześniej objawy powstawały same (bez erekcji) albo dzień po stosunku. Prócz rzadko występującego bólu występuje jakaś przeźroczysta wydzielina z cewki moczowej (nie jest to mocz ani nic innego mi znanego). Ta wydzielina powstaje po wysiłku (bieganie) oraz w trakcie oddawania stolca. Ostatnio dodatkowo pojawiło się swędzenie w okolicy krocza i objęło obszar w okolicach styku jąder z nogami. Tam powstało zaczerwienienie i małe ranki (powstałe prawdopodobnie w wyniku drapania). Zastanawiam się czy te wszystkie objawy są ze sobą powiązane i co należy zrobić? U lekarza już byłem, miałem robione badanie krwi i moczy - wyniki wyszły bardzo dobrze. Co zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×