Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały rowek na penisie


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Opiszę tutaj ogólny zarys a na końcu zadam pytania. Mam prawie 15 lat, nie masturbauję sie o 3 tyg.(i jest dobrze). Może to być nie po kolei, ale myśle, że bedzie dało się zrozumieć. Otóż, dzis rano zauwazyłem na penisie na środku na górze, taki jakby mały rowek, nie widać go, ale czuć przy naciśnięciu. Ma ok. 2-3mm głębkości. Kolejna sprawa poranna erekcje. Gdy spię w bardziej obcisłych bokserkach zazwyczaj nie mam porannej erekcji, gdy sciągne bokserki to wtedy się pojawia, a gdy śpię w bardziej luźnych to erekcja jest. Chciałem kieds spać bez bokserek, bo przeczytałem gdzieś, ze to lepiej dla jąder. Gdy rano się obudziłem myślałem, ze zejdę na zawał, ponieważ moje lewe jadro obróciło sie o 180 stopni, ale na szczęscie po kilku minutach wróciło na swoje miejsce. Następnie chciałem napisać, o krzywosci penisa. Do tej pory w spoczynku miałem prostego a we wzwodzie skrzywionego w prawo. Jednak od ok. tygodnia w spoczynku jest zakrzywiony w prawo a we wzwodzie najpierw lekko w lewo a potem w prawo. Wcześniej miał długość 16-16,5cm, a teraz 15-16cm. Żołądź w całosci wypełnia się krwią przy ściśnieciu mięśni odbytu czy gdzieś w tych okolliach. OStatnia sprawa to rekacje na zimno i stres. Od miesiaca-dwóch bardzo na to reaguje. Robi się twardy. Wcześniej też tak się robił, ale mniej. A teraz pytania: 1. Czy ten *rowek* to normlana sprawa? 2. Czy to normalne, ze przy bardzije obcisłych bokserkach nie ma porannej erekcji? 3. Co zrobić, zeby podczas spania bez bokserek jądra nie obracały się? 4. Co mogę zrobić, zeby go jakoś podprostować? 5. Czy to możliwe że się zmnaijszył czy to błąd pomiarowy? 6. Dlaczego żołądź w całości się napełnia krwią dopiero przy ściśnięciu mięni? 7. Co zrobić żeby penis nie reagował tak ostro na stres i zimno? Bardzo liczę na profesjonalne odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×