Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rybi zapach wydzieliny z pochwy


Gość Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zastanawiam się czy wszystko w porządku z moim zapachem intymnym. Odczuwam go od bardzo długiego czasu (jeśli liczyc w miesiacach, będzie to na pewno liczba dwucyfrowa) i nie sądze aby była to tak długa infekcja. Tym bardziej że nie mam innych objawów oraz miałam w tym czasie robione ze dwa badania ginekologiczne, kilka razy mocz itd. Dodam że mam niecałe 20 lat. Zaczełam się delikatnie niepokoić powieważ zaczęłam jakiś czas temu wspolżycie i zastanawiam sie jak partner odbiera ten zapach. Jest intensywny i ostry. Szczerze mówiąc przypomina mi zapachem dobrze doprawiony rosół... Hah, może to śmiesznie brzmi ale serio. Któraś z pań też tak ma? Jeśli chodzi o jedzenie to zawsze intensywne smaki. Prawda jest taka, że każda potrawa musi być różnorodnie intensywnie przyprawiona, lubie ostre jedzenie i praktycznie w ogóle nie jem nic delikatnego ani mdłego. Do tego codziennie mięso. Czy zapach jest kwestią diety, jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dieta bogata w mięso, czosnek, cebulę, por może wpływać na nasz zapach. Wprowadź do diety więcej owoców. A jak z higieną intymną? Możesz stosować płyn lacibios femina protecta z kwasem mlekowym i niskim pH. Chroni on przed infekcjami intymnymi, łagodzi podrażnienia i daje fajne uczucie świeżości. Można też dołączyć żel LF, by wzmocnić efekt świeżości przez cały dzień i ochrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×