Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak orgazmu a twardość jądra


Gość SebastianPomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SebastianPomocy

Witam. Mój problem polega na tym że podczas wytrysku właściwie nie posiadam orgazmu. Puls jest taki sam, nie ma przyjemności, nic się prawie nie dzieje. Od jakiegoś czasu całkowicie nie mam popędu seksualnego, a do tego niedawno odkryłem że moje lewe jądro jest twardsze od prawego. Czasami boli lewe jądro ale niezbyt mocno, jest to raczej dyskomfort niż ból, szczególnie przy dotykaniu. W sumie od dziecka miałem przewlekłe bóle jądra, być może jest to jakiś uraz z dzieciństwa. Z pół roku temu przy goleniu zaciąłem jądro i leciała z niego krew. Czy to może mieć wpływ na mój stan zdrowia? Brakuje mi adrenaliny i tego czegoś pozytywnego, tej emocji. Moje hobby nie cieszą mnie tak jak wcześniej, czuje się okropnie, pusto, jakby mi razem z tym jądrem serce stwardniało. Dodam że miałem nerwicę którą chyba skutecznie wyleczyłem. Być może jest jakiś problem z testosteronem czyli jego braku, tak podejrzewam. Proszę o pomoc co to może być i do jakiego specjalisty się udać, jakie badania wykonać, mam dopiero 20 lat Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anka ot tak

Zacięcie przy goleniu raczej by nie rzutowało na taki stan rzeczy, o zaciąłeś skórę. jeśli od dziecka Cie jądro bolało a teraz masz twardsze proponuje wykonac USG jader, wg mnie cos jest nie tak z jadrami i moze tez dlatego nie odczuwasz orgazmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×