Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wrzód na penisie a wirus HIV


Gość Jared

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętajcie ze wszelkie zmiany na przyrodzeniu powinny byc skonsultowane z lekarzem dermatologiem-wenerologiem. Moze to byc tez urolog ale polecam tego pierwszego :) nie ma co sie wstydzić, bać bo mozna tylko narobic sobie większych szkód. Lekceważenie niektórych objawów ciągnie za soba duzo bólu w późniejszych stadiach choroby. Z własnej autopsji wiem ze trzeba szybko działać. Stwierdzono u mnie wrzod miękki na trzonie penisa. Boli tak ze kolejny dzien leze w lozku bo nie mam siły chodzić. Biore antybiotyki wrzod sam pękł i cała ropa wyplynela dzieki czemu obrzek penisa sie zmniejszył, fakt po wrzodzie została dziura z ktorej nadal sie saczy osocze. Węzły chłonne nadal mam powiększone ale liczę na poprawę :) jeszcze za kilka dni kolejne badania ale to jak juz bede mogl chodzić swobodnie. Dlatego ludzie w szczególności chłopaki mamy po to ubezpieczenia zeby nas leczono i nigdy nie dzialajcie na wlasna rękę a tym bardziej niczego nie przekluwajcie!!! A i moje pytanie, czy wrzod miękki moze byc oznaką wirusa HIV w organizmie? I czy prawidłowo sie goi i jak długo jeszcze bedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anka ot tak

Jared - zgadzam się z Tobą, że wszelkie uwagi trzeba od razu konsultowac z lekarzem, bo mozna sobie narobic problemów. Natomiast co do Twojego pytania co do HIV - nie sądzę szczerze mówiąc. Jesli się obawiasz HIV, zrób test czy jesteś nosicielem, ale wrzód nie jest tego objawem. A goic sie niestety może dlugo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już się goi powoli chociaż pod skóra koło ogrodzenia jest jeszcze coś twardego ale pani doktor stwierdziła ze to minie. Nadal biorę doxycyclinum. Co się okazało ze tak naprawdę włos mi wrastal w skórę i wdala się infekcja więc to żaden wrzod miękki xD a wszystkie badania krwi wyszły ujemne heh więc z nadzieja czekam aż do końca się wygoi *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×