Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból palców stopy


Gość Katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna

Dzień dobry, Od mniej więcej dwoch miesięcy dokucza mi ból w/w palców kończący się mniej więcej na wysokości nasady dalszej śródstopia . Uraz lub niewygodne obuwie nie wchodzą w grę. Prześwietliłam sobie ( pracuję w radiologii ) te palce, nie wykazały żadnej anomalii. Postanowiłam zdrobić sobie jeszcze boczne zdjęcie pięty i okazało się, mam * książkową* ostrogę. Ból palców powiązałam z ostrogą. Naciska ona na rozcięgno podeszwowe i powoduje ból akurat w palcach. Pięta mnie nie boli. Nie wiem, czy tok mojego rozumowania jest poprawny i czy dobrze postawiłam sobie diagnozę :) Nic innego nie przychodzi mi do głowy i byłabytm wdzięczna za podpowiedzi. Dolegliwość jest uciążliwa, przy każdym kroku bolą mnie te palce. W pracy daję sobie jeszcze radę, ale teraz jestem na obozie sportowym i trening daje mi naprawdę w kość a raczej w dwie kości. II i III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anka ot tak

Kochana a rtg kregoslupa robilas? bo moja kuzynke bolaly palce stop i okazalo sie ze jest jakies skrzywienie kregoslupa ktory na cos uciska i stad bole stop. Zrob jeszcze rtg kregoslupa i skonsultuj wynik z ortopedą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Katarzyna

Nie prześwietlałam bo się boję, że coś złego mi wyjdzie :D Po 2 tygodniach intensywnego treningu i łażeniu czasem po piaszczystej plaży ból tych dwóch palców jakoś zelżał ( odpukać ) i już mogę chodzić nie myśląc o nich. Byle tak dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×