Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ćwiczenia na ściąganie napletka penisa w czasie wzwodu przy skrzywieniu penisa


Gość Amadus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 22lata. Mam problem z trzema rzeczami odnośnie mojego penisa. 1) Pierwsze to długość napletka, która jest dość spora podczas spoczynku a przy wzwodzie nie nawilżając jakkolwiek penisa napletek z lekkim oporem z schodzi z żołędzia. 2) Drugi problem chyba największy dla mnie to tak zwane *ślinienie się* mojego penisa. Gdy się masturbuje lub nawet spotykam się z dziewczyną i atmosfera się *zagęszcza*, z mojego penisa wydziela się śluz? sperma? ciężko nad tym kontrolować. 3) Trzecią sprawą jest skrzywienie penisa w dół. kiedyś myślałem, że jest to spowodowane dużą ilością napletka co stworzyło wygięcie w dół lecz teraz sam już nie wiem... Moje pytania to: Czy są jakieś ćwiczenia by napletek łatwiej się ściągał podczas wzwodu? Czy można zaradzić coś na wydzielanie się tej substancji z penisa? Czy można w jakiś sposób niechirurgiczny wykrzywić penisa, bardziej do góry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lek. Jacek Ławnicki

Witam! 1) Opis może wskazywać na stulejkę niewielkiego stopnia. 2) W sytuacji silnego podniecenia może wydobywać się przezroczysty płyn zwany preejakulatem. Jest to sytuacja prawidłowa. Nie powinien mieć Pan powodu do niepokoju. 3)Pociąganie penisa w dół podczas wzwodu może być spowodowane zbyt krótkim wędzidełkiem. Ze względu na fakt, iż istnieje podejrzenie nieprawidłowości w obrębie prącia konieczna będzie wizyta u specjalisty urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×