Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jąder po długim podnieceniu a żylaki powrózka nasiennego


Gość XMEN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dłuższego czasu zmagam się z problem bolących jąder po długim podnieceniu nie zakończonym wytryskiem. Zazwyczaj ból pojawią się po około 3 dniach od ostatniego wytrysku. Jądra wówczas robią się twarde (oba), ból jest tępy i promieniuje do pachwiny. Może on trwać kilka - kilkanaście godzin i zawsze po wytrysku ból znika. Dodatkowo chciałbym zaznaczyć, iż wydaje mi się, że mam żylaki powrózka nasiennego. Nad jądrem, w szczególności po prawej stronie wyczuwam bardzo dobrze zgrubienie, guzki. Chciałbym dodać ważną rzecz, iż moje prawe jądro jest uszkodzone. W wieku dwóch lat miałem przepuklinę pachwinową i lekarz mnie operujący przeszył prawe jądro i jest ono tak jakby przytwierdzone do ciała. Jest ono mniejsze. Nie wiem, czy to może być objawy żylaków, ale mam również zaczerwienioną moszną, z prawej i lewej strony, jak również czują uczucie palenia, tak jakby temperatura była wyższa niż powinna. Wspomną, iż jestem umówiony na wizytę do urologa, wykonywałem ostatnio posiew moczu (wszystko jak najbardziej ok) oraz badania w kierunku chlamydi trachomatis (z krwi, przeciwciała, wszystko ok). Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×