Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jądra a problem z erekcją


Gość Marek9393

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 21 lat. Mam pewien problem, boli mnie lewe jądra przy dotykaniu. Ból jest bardzo silny, ma charakter jakby coś mi je przygniatało. Nie ma bólu na całym jądrze, wtedy gdy dotknę je od dołu lub od góry. Nie mam raczej żadnych guzków ani nic z tych rzeczy. Do tego są problemy z erekcją, ciężko mi powiedzieć czy ze strony fizycznej czy psychicznej - ból lewego jądra jest u mnie przewlekły od dawna, lecz nie był to jakiś ból nie do wytrzymania. Prawego zaś wcale nie czuję. Boje się, że nie reagując na ten ból sam sobie zaszkodziłem. Czuje się z tym okropnie i boje się iść do lekarza, a nawet nie mam czasu do niego iść, pracuje fizycznie po 12 godzin a w weekendy studiuje. Gdy jądra nie dotykam to nie boli więc daje rade, nie jest to tak że muszę skorzystać z pomocy specjalisty, I tak to wygląda. Bardzo proszę o pomoc i rady, dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lek. Jacek Ławnicki

Witam! Ból może być spowodowany stanem zapalnym w obrębie moszny, przepukliną, żylakami powrózka nasiennego, czy zmianami nowotworowymi. Niewykluczone, że problemy z erekcją są powiązane z bólem. Powinien Pan bezwzględnie udać się na wizytę kontrolną do specjalisty urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×