Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Obrzęk jądra i żółty kolor spermy


Gość MisioFazi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem chory od poniedziałku (jest czwartek) mam ok 38-39 stopni gorączki, bylem u lekarza to zwykły wirus, nie dostałem żadnych antybiotyków ani nic, we wtorek podczas masturbacji moja sperma wyglądała jak żółty kisiel, następnego dnia rano prawe jądro boli jak cholera i jest ok. 2x większe niz było wcześniej. co mam zrobic? nic mi sie nigdy nie działo, masturbuje sie 5-7 razy w tyg, ale nie czesciej niz 2x dziennie, na poczatku myslalem ze to przez goracke mi sie *scieły* plemniki jak jajecznica ale doszedł ten ból który az uniemożliwia chodzenie. czytałem troch to forum czy to moze byc zapalenie jądra/nadjądrza? dodam jeszcze ze podczas oddawania moczu nic nie boli, a dzisiaj jak chcielam sprawdzic czy boli przy erekcji(było na jakims temacie ze moze bolec) nic nie boli ale mialem problem z erekcja tj, doszedlem ale nic nie poleciało, dopiero za 2 razem dodam ze na lekach które biore tj, Nimessil, Flucontrol hot oraz Pyralginę w skutkach ubocznych jest cos o narządach płciowych prosze o szybką odpwiedz ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lek. Jacek Ławnicki

Witam! Powiększone jądro, zmiana zabarwienia nasienia oraz podwyższona temperatura ciała mogą być spowodowane infekcją w obrębie moszny. Konieczna będzie ponowna wizyta u lekarza. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×