Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból lędźwi i barku


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam parę problemów i mam nadzieję, że dostanę tu fachową pomoc. 1. Otóż przewróciłem się na chodniku (na plecy)i lekko się obiłem. Lędźwie bolą dosc mocno, choc myślę , że powoli(niestety powoli)ból mija (albo tylko tak sobie wmawiam). Mam maśc dip rilif, oprócz tego suplementuje vit c , vit d i omegę 3. Unikam całkowicie siedzenia, trochę się rozciągam, leże na twardym łóżku na wznak. Ma ktoś może jakieś sugestie jak się z tego jak najszybciej wykaraskac? 2.Witam, mam taki oto problem , otóż po ostatnim siłowaniu na rękę zaczął doskwierać mi ból barku(prawdopodobnie stożek rotatorowy).Po tym wydarzeniu byłem już na siłowni i zrobiłem nawet wyciskania sztangi zza barku z dosc dużym ciężarem. (bólu nie czułem). Niestety ból z czasem wrócił. Np. Przy cwiczeniu z poniższego filmiku dosc mocno boli i ciezko ręke tak *zaciagnac* za głowę ( od 1.20min) http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=P6MMD5L7498 Zależy mi na jak najszybszym powrocie do zdrowia. Jestem bardzo aktywną osobą i chciałbym jak najszybciej wrócic do czynnego uprawiania sportu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×