Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból stopy na wysokości podbicia


Gość aramintha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aramintha

Witam, mam 21 lat. Od jakiś 3-4 miesięcy odczuwam ból w stopie, a dokładniej od podbicia przy połączeniu dużego palca z kością śródstopia.Odczuwam ból podczas naciskania na to miejsce ( od strony wnętrza stopy, nie od zewnątrz) podczas chodzenia również. Najgorzej jest chyba rano, kiedy po całej nocy pierwszy raz stanę na tą nogę. Ogólnie nie jest to ból nie do zniesienia, jednak uciążliwy, gdyż towarzyszy cały dzień. Początkowo myślałam, że to sprawka butów, kupiłam nowe kozaki, ale kiedy zdałam sobie sprawę, że to może być przyczyna przestałam je nosić. Minęły 3 miesiące, a stopa boli nadal. Co takiego może się tam dziać ? Nie przypominam sobie, żebym *źle* na nią stanęła, albo jakoś inaczej uszkodziła to miejsce. Do jakiego lekarza się zgłosić? Co może pomóc? To już za długo się ciągnie, żeby nic się nie działo. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialam podobne bole, bylam u ortopedy - nakazal nosic specjalne wkladki ortopedyczne, nie chcialam nosci, szukalam w internecie i znalazlam wypowiedz kogos ze stanow - powinno sie robic cwiczenia stop- tak jak w przedszkolu- lapac chusteczke- chodzic na pietach, na palcach na zewnetrznej stonie i wewnetrznej stronie stopy - a bol przejdzie - mi te bole przeszly- zauwazylam tez, ze na wyjazdach kilkudniowych takich boli nie mialam - tylko u siebie w domu- szczegolnie rano. W tej chwili juz mnie nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×