Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jądra i drętwienie w pośladku


Gość załamka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość załamka

Witam :) Mam jeszcze 30 latek i problem moze ktoś coś doradzić zasugerować jakoś to powiązać ?? A wiec po kolei 6 03 miałem tomografie komputerowa głowy z kontrastem na którą wysłała mnie pani neurolog do której trafiłem z migreną. Pięc dni przed tomografią bolał mnie brzuch bez jakiegoś umiejscowienia tak jakbym miał wszystkie mieście naciągniete była też zgaga raz ból w klatce piersiowej po prawej stonie Po tomogtafi przeszło w weekęd miałem tak jakby zaburzone odczuwanie temperatury w mieszkaniu 20 stopni a mi zimno Przeszło pojawił sie ból w okolicach pachwiny lewy następnie ból lewego jadra Nastepnego dnia od rana jądro pobolewało delikatnie bardziej dawało sie odczóć niż bolało Pojawiło sie za to odrętwienie lewego pośladka cos jak po znieczuleniu i mrowienie w stopie . Kolejne dni to tylko ból lewego jadra tak jaby coś pomiedzy uciskiem i pieczeniem . Kurcze czy jestem aż tak zepsuty ?? lekarz rodzinny oznajmił mi bez żadnych badań ze to hmm neuro coś jak sie nie myle z jego tłumaczenia wynikało ze jestem wrazliwy na bóle i tyle :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lek. Jacek Ławnicki

Witam! Drętwienie pośladka oraz kończyny dolnej może być spowodowane zmianami w obrębie kręgosłupa. Warto również skontrolować ból w obrębie moszny. Proszę poinformować o swoich dolegliwościach neurologa podczas następnej wizyty kontrolnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×