Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zapalenie kaletki stawu biodrowego


Gość patkaa55

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patkaa55

Witam! Półtora roku temu zaczęły mnie boleć biodra gdy leżałam na boku. Po jakimś czasie dolegliwości zaczęły narastać,gdy długo chodziłam, siedziałam w jednym miejscu itd. Zrobiłam zdjęcie RTG i poszłam do ortopedy stwierdził, że to zapalenie kaletki. Brałam leki przeciwzapalne i miałam zabiegi fizjoterapełtyczne, które w ogóle nie pomogły. Po trzech wizytach zapisał mi sterydy w zastrzykach. Nie zgodziłam się na nie, bo jestem młoda i nie chciałam sobie psuć organizmu. Poszłam do innego lekarza, który w 10min mnie spławił stwierdzając, że to jest uciążliwe, ale tego się nie leczy. Zapisał tylko jedne tabletki- Rantudil, które również nie dawały żadnej ulgi *( Poszłam dziś do mojego rodzinnego lekarza i przepisał mi Trosicam- od wieczora będę testować. Ból bioder urudnia mi życie, już mam tego dość! Nie mogę spać, dłużej siedzieć, chodzić na dalsze dystanse, o uprawianiu sportu nie wspominając. Boli mnie praktycznie cały czas- raz mniej, raz więcej. Czasem cierpną mi całe nogi i bolą stawy kolanowe. Nie wiem jak sobie z tym porazić... Pomóżcie! Czy ktoś na to chorwał/ choruje? Jak sobie radzicie? Jakie leki przyjmowalisie? Może jakieś badania warto zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×