Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Złamanie oburęczne a problem ze stawem łokciowym i kciukiem


Gość Dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem przedstawia się tak. W 2006 roku w wyniku wypadku miałem obydwie ręce w gipsie. Lewa ręka - pękniecie nadgarstka + przemieszczenie się kości promieniowej lekko w stronę łokcia, Prawa ręka - pęknięty nadgarstek. Około 7tyg. chodziłem w gipsie. Parę miesięcy później zdrętwiała mi cała lewa ręka od barku do palców. Jak poczułem się lepiej udałem się do chirurga, który uznał że nie jest to jego sprawą i odesłał mnie do ortopedy, który zlecił mi RTG i stwierdził że nic nie widzi i ja dramatyzuję i potrzebuje zwolnienie. Więc udałem się do ortopedy innego prywatnie. Ten skierował mnie do szpitala na rezonans ? wiem że wyniki mial też na płycie CD. zobaczył na niej jakąś narośl, w okolicach stawu łokciowego, i dostałem serię zastrzyków i skierował mnie na krioterapie i laseroterapie i coś jeszcze. I wszystko wróciło do normy ale do czasu. Od około 2-3 miesięcy staw łokciowy daje o sobie znać i pojawiło się jeszcze uczucie mrowienia w palcu dokładniej kciuku lewej ręki. Mrowienie te czuje tylko wtedy gdy palcem drugiej dłoni go dotknę a tak to normalnie nim ruszam. Więc moje pytanie brzmi czy wiecie co to może być, i czy warto się wybrać do lekarza, bo dodam że u mnie w mieście idąc do przychodzi na `ewusia` ortopedzy przyjmują jaky to robili z łaski bądź z przymusu, więc wolałbym iść prywatnie, ale liczę na jakieś podpowiedzi. Z góry dziękuje za każdą odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×