Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Twarde zgrubienie na palcu


Gość ada

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. tydzień temu przypadkowo na środkowym palcu prawej reki, dokładniej to tak myślę paliczku środkowym, wyczułam zgrubienie, dość twarde, chyba nie koniecznie się przesuwa, nie boli nie swędzi itp, skóra nad tym guzkiem, jest lekko zaczerwieniona, świecąca, kiedy dotykam zaczerwienienie znika , a zaraz potem pojawia się, kiedy zegnę palec jest mniej wyczuwalne, ale bardziej czerwone,nie jest to większe niż 1cm, nie zauważyłam aby od przeszłego tyg urosło.... kilka razy miałam już taką czerwoną plamkę na palcu w wyniku urazu, uderzenia itp, ale nigdy nie była twarda, tak jak ta ,ze mam wrażenie że to kostka.., mam 31 lat co to może być? czy to coś groźnego, do lekarza chciałam iść za tydz gdyby nie zeszlo, wspomniałam, że zauważyłam to tydz temu, ale nie wiem czy już wcześniej to było, poczekać jescze chwilę czy już do lekarza??? i do jakiego, chirurg, onkolog, dermatolog?? z góry dziękuje za jakakolwiek inf. bo martwię się zawsze tym najgorszczym scenariuszem,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gabrysia

byłam już u lekarza chirurga lecz nie stwierdził co to jest dał mi jakąś szynę i powiedział że następną wizytę mam za dwa tygodnie. Minęły te 2 tygodnie, za nie długo mam wizyte a twarda buła na palcu serdecznym nie zeszła ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×